top of page

Świąteczne spotkanie krakowskich seniorów lotnictwa

W środę, 14 grudnia, w restauracji „Biesiada u Dobrego” prowadzonej przez naszego kolegę – pilota, odbyło się uroczyste spotkanie członków Krakowskiego Klubu Seniorów Lotnictwa wieńczące 2022 rok. W spotkaniu uczestniczyli seniorzy w towarzystwie małżonek. Łącznie 40 osób.

Szef kuchni serwował barszczyk czerwony z uszkami nadziewanymi grzybami, panierowanego karpia z ziemniaczkami i surówką z kapusty oraz wigilijny kompot z suszonych owoców. Na deser nasze panie przygotowały cztery rodzaje ciast, a prezes częstował biały chardonay’em

Wszystko było pyszne, a ciasta zostały zjedzone do ostatniego kruszka. Zawitał do nas dawno niewidziany członek zamiejscowy, Stanisław Jastrzębski z Katowic. Cieszymy się z Jego wizyty, bo przez Pandemię covid nie widzieliśmy się ponad dwa lata. Również mile nas zaskoczył Oskar Kujawski, który przezwyciężył obłożne, paskudne choróbsko i w dobrym stanie zameldował się w naszym gronie :)

Spotkanie miało kameralny wymiar w stosunku do wielkich wydarzeń sprzed lat. Ale… małe też jest piękne. Na koniec wszyscy wszystkim złożyli życzenia, abyśmy się w dobrym zdrowiu spotkali w 2023 roku, roku naszego jubileuszu sześćdziesięciolecia.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!228 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page