top of page

Grudniowe zebranie KKSL – ważne!

Witam serdecznie, i przypominam o naszym zebraniu, które odbędzie się 1 grudnia o godzinie 17.00, oczywiście w Muzeum Lotnictwa.

Wielkimi krokami zbliżają się święta i nasze „opłatkowe spotkanie”. Wszystkich zainteresowanych udziałem we wspólnej wieczerzy proszę o podjęcie decyzji i przygotowanie wpłaty w wysokości 30 zł, bo ilość miejsc się zmniejsza. Ponieważ wpisowe zostało ustalone na 50 zł, różnica zostanie opłacona z oszczędności Klubu. Oczywiście dotyczy to tylko członków KKSL. Wpłaty przyjmuje kol. Krysia Mańkowska. Na spotkaniu zapowiadają się nie lada atrakcje.

Przypominam również o mszy św. u Dominika Orczykowskiego, która odbędzie się 10 grudnia 2015 roku o godzinie 12.00, oczywiście przy ul. Loretańskiej. Wystąpimy tam ze sztandarem, więc bardzo proszę o zgłaszanie się do pocztu sztandarowego. Mamy już piękny stojak, więc poczet wprowadzi sztandar i po zamocowaniu go w stojaku usiądzie w ławach. Nie ma się więc co obawiać o długotrwałe stanie:)

I na koniec news!!!  Mamy już przecudnej urody krawaty Krakowskiego KSL. Prawdziwe, granatowe i wyhaftowane tylko dla nas! Ponieważ musiałem za nie z góry zapłacić, zamówiłem tylko dwadzieścia. Czterech już nie ma, więc kto chciałby zostać posiadaczem takiego unikalnego krawata proszony jest o przygotowanie 60 zł.

Krawat
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page