top of page

Jubileusz płk pil. w st. spocz. Stanisława STECZKA

Podczas wczorajszego, listopadowego zebrania członków KKSL miała miejsce ważna uroczystość. Nasz klubowy kolega Stanisław STECZEK obchodził jubileusz 90-tych urodzin 🙂 Zarząd Klubu przygotował i wręczył Drogiemu Jubilatowi piękny dyplom okolicznościowy oraz wyróżnił za wieloletnią pracę społeczną „Medalem Jubileuszowym 90-lecia Aeroklubu Krakowskiego”. Stary, wytrawny pilot z łezką w oku przyjął wyróżnienia 🙂 Dziękując za nie zrewanżował się butelką zacnej „rudej wody na myszach” którą spełniono toast za zdrowie naszego Jubilata 🙂

Płk pil. Stanisław Steczek jest jednym z najstarszych członków naszego stowarzyszenia. W latach pięćdziesiątych był pilotem 2 Pułku Myśliwskiego stacjonującego na krakowskich Rakowicach i latał tam między innymi pierwszymi myśliwcami odrzutowymi Jak-23. Drogi Stasiu – Wszystkiego Najlepszego!!!

Kolejnym sympatycznym punktem spotkania było wręczenie legitymacji członkowskiej nowo przyjętemu członkowi. Jest nim kol. Andrzej SARNA, były wieloletni skoczek spadochronowy Aeroklubu Krakowskiego. Serdecznie witamy Andrzeja w naszych senioralnych szeregach.

Omówiliśmy „Akcję znicz”, wskazując co jeszcze moglibyśmy zrobić, czy udoskonalić. Prezes podziękował personalnie członkom, którzy przynoszonymi na zebrania słodkościami uprzyjemniali nasze spotkania. Wiceprezes Radwan poinformował nas o możliwym terminie uruchomienia wyremontowanego biura KKSL, znajdującego się w tzw. starej kancelarii.

Przypominam również, że „Wigilia lotnicza” odbędzie się 17 grudnia o godzinie 17-tej w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Na kolejnym zebraniu, w dniu 3 grudnia będziemy prowadzili zapisy. Koszt uczestnictwa to 80 zł od osoby. Serdecznie zapraszamy!!

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page