top of page

Październikowe zebranie klubu

We wtorek, 6 października tradycyjnie już w MLP odbyło się zebranie Klubu. Po przywitaniu omówiłem imprezy lotnicze w których braliśmy udział we wrześniu. W miarę możliwości starałem się zamieścić relacje na stronie.

Kolejnym punktem zebrania było przygotowanie do odwiedzin przez członków KKSL grobów zmarłych lotników na cmentarzach. Kol. Maria Pląder odczytała listy zmarłych w/g cmentarzy na których spoczywają. Na tegoroczne  Święto Zmarłych przygotowaliśmy i wydrukowali nowe karty wspomnieniowe, które zostały rozdane klubowiczom. Mamy nadzieję, że znajdą się one na wszystkich, bliskich nam grobach…

KKSL_ulotka ok

Zostały wydrukowane na papierze kredowym, dwustronnie, więc jeśli będzie taka potrzeba, to można z nich zrobić chorągiewki.

„Opłatek Lotniczy” organizujemy w grudniu, 18-tego /piątek/ o godzinie 18.00 w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ustalono wysokość składki, a szczegóły ustalimy na kolejnym zebraniu. Tradycyjnie zaprosiliśmy do organizacji i udziału Stowarzyszenie Seniorów Lotnictwa Wojskowego, Aerokluby: Krakowski i Podhalański, oraz Stowarzyszenie Lotnictwa Eksperymentalnego z Nowego Sącza. W tym roku nie przewidujemy odznaczeń państwowych, więc będziemy mieli więcej czasu dla siebie i na śpiewanie kolend:)

Zebranie tradycyjnie zakończyło się dyskusją i wolnymi wnioskami. Nadmienić należy, że nasza koleżanka Krysia Mańkowska kolejny raz przygotowała wspaniałą szarlotkę, którą spałaszowaliśmy pod kawkę i herbatę.

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page