top of page

Przyszły tydzień obfituje w ważne uroczystości

W przyszłym tygodniu odbędą się trzy ważne uroczystości na które my, członkowie Klubu mamy zaproszenia.

We czwartek, 28 sierpnia  Dowódca 8 Bazy Lotnictwa Transportowego zaprasza na obchody Dnia Lotnictwa na lotnisko w Balicach. Jest nowy dowódca, który postanowił nie rozsyłać zaproszeń, lecz ustnie zaprasza seniorów. Jeszcze nie wiemy o której rozpocznie się uroczystość, ale wkrótce kol. Benedykt Siemaszko uzyska taką informację. Chętni do uczestnictwa proszeni są o kontakt telefoniczny z prezesem Leszkiem Mańkowskim tel. 501 383 275

W piątek, 29 sierpnia w Banicy gmina Sękowa odbędzie się odsłonięcie pomnika ku czci poległych załóg dwóch bombowców. Będzie to uroczystość o charakterze państwowym. Wybieramy się tam w kilka osób. Jedziemy busem. Chętnych proszę o kontakt jak wyżej. Uroczystość rozpoczyna się o godzinie 11-tej, więc będziemy musieli wyjechać z Krakowa o godzinie 8-mej.

W sobotę, 30 sierpnia w Kościele w Morawicy koło Balic odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej „Lotnikom Polskim”. Występujemy na niej wraz ze Sztandarem Klubu. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 12-tej mszą świętą. Następnie nastąpi odsłonięcie tablicy. Całość zakończą atrakcje artystyczne i kulinarne. Zaprasza proboszcz Parafi, ks. Palmowski.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w w/w uroczystościach.

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page