top of page

Sztandar dla Krakowskiego Klubu Seniorów Lotnictwa

W ubiegłym roku nasz Klub uzyskał status stowarzyszenia. W związku z tym toczyła się dyskusja, czy powinniśmy korzystać ze sztandaru Aeroklubu Krakowskiego, czy też pozyskać nasz – klubowy. Przeważyła opinia, że jako samodzielne stowarzyszenie powinniśmy jednak występować pod własnymi barwami. Powstał zarys (szkic) naszego sztandaru, który obrabiają graficy komputerowi. Na awersie będzie logo Klubu i nazwa, a na rewersie Orzeł i napis „Bóg, Honor, Ojczyzna”.

W związku z faktem, że do wykonania sztandaru potrzebnych będzie około 8 – 10 tys. złotych ruszyła dobrowolna zbiórka funduszy. Pierwszym darczyńcą jest Bronisław Zawicki, który przeznaczył na ten szczytny cel kwotę 200 zł. Oczywiście nie limitujemy wpłat, bo liczy się każda złotówka, ale kwoty powyżej 100 zł będą uprawniały do nabicia symbolicznego „gwoździa”  z nazwiskiem darczyńcy na drzewce.

Dobrowolne składki można wpłacać na miesięcznych zebraniach członków KKSL w Klubie KOW, ul. Zyblikiewicza 1 w Krakowie lub wpłacać na nasze konto bankowe: PKO II O/M 49102029060000110201123876 z dopiskiem „Na sztandar KKSL”

Łączymy lotnicze pozdrowienia

Zarząd KKSL

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page