top of page

Zebranie i wybory uzupełniające do zarządu KKSL

6 maja, we wtorek odbyło się co miesięczne zebranie naszego klubu. Tym razem program spotkania został poszerzony o wybory uzupełniające mające na celu wybór wiceprezesa naszego stowarzyszenia. W pierwszym terminie brakło dwóch „duszyczek” do quorum, ale po kilkunastu minutach zjawili się spóźnialscy i mogliśmy bez przeszkód procedować. Pozwoliłem sobie jako prezes zaproponować kandydaturę znakomitego byłego pilota i zawodnika Aeroklubu Krakowskiego, prof. Edwarda Popiołka, przedstawiając Jego osiągnięcia dla krakowskiego i polskiego lotnictwa sportowego. Kandydatura ta została przyjęta jednogłośnie. Głosowało 34 członków. Tak więc zarząd KKSL od wtorku funkcjonuje już w pełnym składzie:) Koledze Edwardowi serdecznie gratulujemy! W kolejnych punktach zebrania omówiono udział członków Klubu w uroczystościach, akademiach i spotkaniach okolicznościowych. Podjęto też decyzję w sprawie jubileuszowego medalu. Otrzymaliśmy – ale też sami wysłaliśmy – wiele życzeń Wielkanocnych, które referowała Pani sekretarz – Maria Pląder. Zebranie zakończyło się wręczeniem kwiatów naszym Stanisławom. Ponieważ nie wszyscy byli „majowi”, przeto kwiaty zasłużenie pomaszerowały w ręce naszych niezawodnych kobiet. I to wraz z pocałowaniem rączki:) Przypominamy, że następne zebranie odbędzie się 3 czerwca 2014, na które już zapraszamy.

Za Zarząd Leszek Mańkowski

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page