top of page

Epidemia korona wirusa i co dalej...

Drogie Koleżanki i Koledzy

Weszliśmy z przytupem w drugą - spodziewaną zresztą - falę pandemii korona wirusa Covid 19. Dzienna ilość zakażeń przekroczyła 16 tysięcy, co pokazuje, że żarty się skończyły.

Niefortunnie, wielka ilość przypadków bezobjawowego zakażenia nie pomaga, a wręcz potęguje niebezpieczeństwo zakażenia. Tak więc, zgodnie z zaleceniem nośmy maseczki bez względu na to z czego są wykonane. Bo nie chodzi o to, że to one mają nas chronić przed innymi. To my mamy zakrywać usta i nos, by nie zarażać innych. Bądźmy odpowiedzialni!

Ponieważ zdecydowana większość naszych koleżanek i kolegów przekroczyła już siedemdziesiątkę, pamiętajcie, że jesteście szczególnie narażeni na infekcje. A Wasze zdrowie leży nam - członkom Zarządu KKSL - na sercu. Tak więc, proszę Was, dbajcie o siebie byśmy, kiedy to się wreszcie skończy - a wierzę głęboko, że tak będzie - mogli się spotkać i znów rozprawiać o naszym ukochanym lotnictwie.

Póki co, zgodnie z zaleceniem o ograniczeniach w czasie pandemii - NA CZAS NIEOKREŚLONY ZAWIESZAM SPOTKANIA KLUBOWE!!!

Proszę koleżanki i kolegów, do których dotrze ten komunikat o przekazanie tym, którzy nie korzystają z internetu.

Jednocześnie oświadczam, że jako zarząd dalej prowadzimy naszą działalność i prace na rzecz i chwałę lotnictwa polskiego. O jej efektach i wynikach będziecie powiadamiani na naszej stronie internetowej i naszym, klubowym Facebook'u.

W imieniu Zarządu KKSL pozdrawiam Was serdecznie,

Leszek Mańkowski

Prezes


27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


bottom of page