top of page

Zapraszamy na sobotnie spotkanie przy „California Rocket”

Jak co roku, kierownik Wiejskiego Ośrodka Kultury W Ochotnicy Górnej zaprasza na spotkanie przy obelisku poświęconym bohaterskiej załodze Liberatora o nazwie „California Rocket”.


zaproszenie 1strona_male


zaproszenia 2 strona_male

Spotkanie rozpocznie się w WOK w Ochotnicy G. 14 grudnia o godzinie 11,30. Program spotkania zamieściłem powyżej. Na spotkaniu będą obecni historycy lotnictwa, członkowie klubów seniorów lotnictwa, czynni lotnicy i miejscowa ludność. Wygłoszony będzie bardzo ciekawy referat poświęcony historii lotnictwa bombowego. Tych, którzy zechcą pójść na Pańską Przechybkę prosimy o zaopatrzenie się w obuwie i ubranie turystyczne, ponieważ dojście wytyczonym w Gorcach szlakiem trwa ok. 40 minut. W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy.

Jeśli ktoś z KKSL chciałby uczestniczyć w spotkaniu, może pojechać ze mną busem. Posiadam jeszcze cztery wolne miejsca. Transport bezpłatny, trzeba tylko dojechać do naszej siedziby w Podolanach nr 60, gmina Gdów, do godziny 9.00 w sobotę.

LM

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Msza św. u Kapucynów i „Opłatek” w MLP

Przypominam zapominalskim, że w dniu jutrzejszym, we wtorek o godzinie 12.00, w kościele o. Kapucynów przy ulicy Loretańskiej, odbędzie się tradycyjna msza św. dla  lotników. Po mszy odbędzie się spot

Zaproszenie do Balic

Członkowie Oddziału Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP oraz Dowódca 8 Bazy Lotnictwa Transportowego mają zaszczyt zaprosić na uroczystość odsłonięcia tablic  upamiętniających lotników lot

Comentários


bottom of page