top of page

Monografia samolotu akrobacyjnego RWD-10

Miło nam poinformować, iż ukazała się publikacja poświęcona jednemu z najładniejszych i najlepszych w Europie samolotów akrobacyjnych dwudziestolecia międzywojennego - „Single-Seat Aerobatic Aircraft RWD-10”, autorstwa naszego Klubowego kolegi Zygmunta Szeremety. Można znaleźć informacje o RWD-10 - historii jego powstania, użytkowania w Aeroklubach Polski przedwojennej, losów wojennych.


48 stronicowa książka w języku angielskim, z 12 stronicowym dodatkiem w języku polskim, z ponad 70 zdjęciami z epoki, z rysunkami technicznymi w skali 1/48 i 1/32 oraz licznymi (36 sztuk) "kompletnymi" sylwetkami poszczególnych egzemplarzy.

Książka jest również uzupełnieniem wiedzy o polskim lotnictwie sportowym dwudziestolecia międzywojennego oraz spełnia oczekiwania zarówno krajowych jak i zagranicznych odbiorców.

Przekazane przez Autora egzemplarze „Single-Seat Aerobatic Aircraft RWD-10”wzbogaciły zbiory naszej Klubowej Biblioteki.

Na stronie www.lotnabook.pl można dowiedzieć się więcej o książce, Autorze oraz ją zamówić.

82 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page