top of page

Obradował Zarząd Klubu

W zimny i wietrzny poniedziałek, 25 marca, w Muzeum Lotnictwa Polskiego obradował Zarząd KKSL. W spotkaniu, któremu przewodniczył prezes Zbigniew Sobeńko udział wzięli: sekretarz pani Maria Pląder i Skarbnik Zbigniew Baranowski oraz piszący te słowa.  Omawiane były sprawy finansowe, ponieważ po raz pierwszy przyszło się nam borykać jako stowarzyszeniu ze sprawozdaniami CIT. Całe szczęście, że rozpoznanie co i jak, przeprowadziła wcześniej pani Maria, a skarbnik ma uzupełnić naszą wiedzę w informacji Urzędu skarbowego.

Nasz Klub otrzymał wiele świątecznych życzeń od środowisk lotniczych z kraju i zagranicy. My również wysłaliśmy życzenia świąteczne. Leszek Mańkowski referował sprawę  przygotowania  strony internetowej naszego stowarzyszenia. Strona została wykonana nieodpłatnie przez instruktora pilota Kamila Mańkowskiego, a serwer – również nieodpłatnie – udostępnił nam pilot, członek Paralotniowej Kadry Polski – Piotr Ficek. Obu Kolegom pragniemy podziękować za ich pracę i życzliwość.

Kolejnym punktem naszego spotkania było ufundowanie i wykonanie sztandaru dla Klubu. Zostały zbadane podstawy prawne oraz uzgodnione elementy, jakie powinny się na sztandarze znaleźć. Uzgodniono, że zostanie wykonane kilka projektów, które przedstawimy członkom do akceptacji, a następnie dokonamy wyceny u potencjalnego wykonawcy haftu. Będzie to zaprzyjaźniona firma zajmująca się profesjonalnie haftowaniem  szat liturgicznych. Zapewni to wykonanie sztandaru na najwyższym poziomie i – mamy nadzieję – na najniższym poziomie ceny…

Ponieważ jako Zarząd nie zdążymy się zobaczyć z Wami przed świętami, przeto życzymy wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy i smacznego jajeczka!

Do zobaczenia 2 kwietnia o godzinie 17,00 w Klubie Garnizonowym.


Umowa2Zarząd KKSL 004

Umowa2Zarząd KKSL 003

Umowa2Zarząd KKSL 005

Leszek Mańkowski

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page