top of page

Zebranie sprawozdawcze KKSL

4 marca odbyło się zebranie sprawozdawcze członków naszego Klubu. Ze względu na brak quorum w pierwszym terminie zebranie rozpoczęło się o  godzinie 17,15. Zebranych powitał Leszek Mańkowski a następnie minutą ciszy uczczono pamięć zmarłych Kolegów – członków KKSL.

Na wstępie Zebranie przyjęło dwie ważne uchwały; 1. Za wybitne zasługi dla Krakowskiego Klubu Seniorów Lotnictwa oraz ofiarną pracę społeczną płk pilot w stanie spoczynku Zbigniew SOBEŃKO – były prezes KKSL – otrzymał zaszczytny tytuł „Prezes Honorowy KKSL”. Uchwała została przyjęta jednomyślnie i nagrodzona owacją na stojąco.

Zebranie sprawosdawcze KKSL marzec 2014 096
Zebranie sprawosdawcze KKSL marzec 2014 099

2. Za wybitne zasługi i pracę społeczną na rzecz Klubu Pani Lidia SOBEŃKO otrzymała zaszczytny tytuł „Honorowy Członek KKSL”, dyplom wraz z legitymacją i odznaką a od koleżanek i kolegów bukiet kwiatów. Niestety Pani Lidia ze względów zdrowotnych nie mogła osobiście uczestniczyć w uroczystości. Pani Lidio, życzymy duuuużo zdrowia!

Zebranie sprawosdawcze KKSL marzec 2014 104

Zbigniew Sobeńko w krótkim przemówieniu podziękował za wyróżnienia dla siebie i małżonki. My ze swej strony mamy nadzieję, ze Zbyszek dalej będzie nas wspierał w  pracach na rzecz ocalenia od zapomnienia pięknych kart  polskiego lotnictwa.

Przyjęliśmy również nowego członka stowarzyszenia – kolegę Zygmunta FIRLITA – znakomitego modelarza i niestrudzonego wychowawcę młodzieży. Zygmunt Firlit od lat prowadzi modelarnię osiedlową kształcąc nowych modelarzy.

Zebranie sprawosdawcze KKSL marzec 2014 108

Następnie przeszliśmy do części roboczej zebrania i kolejnych sprawozdań. Sprawozdanie z rocznej działalności przedstawiła sekretarz Klubu – Maria Pląder. Jak zwykle szczegółowo i rzetelnie podsumowała 2013 rok, nie zapominajac o wyróznieniach dla najbardziej wyróżniających się  członków. Tu chcielibyśmy specjalnie wyróżnić kolegę Mieczysława Bułata który od lat i z dużym poświęceniem dokumentuje  nasze uroczystości. Kolejne sprawozdanie odczytał skarbnik – Zbigniew Baranowski. Przedstawił stan finansów klubu i szczegółowe rozliczenie. Maria Pląder uzupełniła to sprawozdanie o sprawy dotyczące rozliczenia naszego Sztandaru.Kolega Ryszard Łabaj – szef komisji rewizyjnej, odczytał sprawozdanie kończąc wnioskiem o udzielenie absolutorium Zarządowi. Absolutorium zostało przegłosowane jednogłośnie.

A potem była dyskusja i wolne wnioski, a także wspólne zdjęcia, które zamieszczam poniżej. Wszystkim obecnym dziękuję za frekwencję, która przekroczyła 50 procent stanu Klubu. Do zobaczenia na kolejnym zebraniu w dniu 1 kwietnia.

Zebranie sprawosdawcze KKSL marzec 2014 087
Zebranie sprawosdawcze KKSL marzec 2014 086
Zebranie sprawosdawcze KKSL marzec 2014 082
Zebranie sprawosdawcze KKSL marzec 2014 088
Zebranie sprawosdawcze KKSL marzec 2014 092
Zebranie sprawosdawcze KKSL marzec 2014 114
Zebranie sprawosdawcze KKSL marzec 2014 119
2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page